Úvod>Fotogalerie a prohlídka školy>Zahájení nového školního roku

Zahájení nového školního roku v prvních třídách

proběhlo za přítomnosti starosty města pana Milana Kotrnce, pana Aleše Kitlera z odboru školství Městského úřadu v Broumově, pana Arnošta Obsta a samozřejmě za přítomnosti velké řady rodičů a prarodičů nových prvňáčků.

V úvodu paní ředitelka přivítala rodiče i žáky a popřála všem mnoho úspěchů a zdaru ve školní práci. Za zřizovatele školy promluvil k rodičům i dětem pan Obst a popřál všem úspěšný školní rok. Poté paní učitelky – Mgr. Lenka Koláčná z 1. A a Mgr. Eva Hubková z 1. B pozdravily nové žáčky a seznámily je s tím, co je během školního roku čeká. Pro každého žáčka pak byla připravena sladká odměna a pamětní list.
Stejného uvítání se dostalo i dětem v budově v Cihlářské ulici v Olivětíně, kam letos do první třídy nastoupilo 17 žáků.

Přivítání nových žáčků proběhlo i v přípravném ročníku školy, kam v letošním školním roce nastoupila řada nových žáků, kteří se budou po celý školní rok připravovat na vstup k základnímu vzdělávání. Paní Bc.Božena Trejtnarová děti přivítala a seznámila je s tím, co je čeká a na co se mohou těšit. Společně s rodiči si pak děti prohlédly prostory přípravného ročníku a připravily se na zítřejší první školní den.