Masarykova základní škola

Broumov, Komenského 312, okres Náchod

Kalendář akcí

Den otevřených dveří

20. března 2019

Vánoční dílny

22. listopadu 2018

Všechny Akce

Odstraňujeme bariéry

13. května 2014

VYBÍJENÁ 6.tříd

29.4. a 6.5.2014

Okresní finále ve vybíjené 6. tříd se letos konalo na přelomu dubna a května. Nejprve své síly změřili chlapci. Přihlášeno bylo celkem 5 družstev a hrálo se systémem každý s každým. S plným počtem bodů, bez jediné porážky, skončilo na 1. místě družstvo naší MASARYKOVY ZŠ. Chlapci ve složení: 6.A-Jansa Dominik, Richter Tomáš, Sodomek Michal, Bastl Radek a Zelený David; 6.B-Prouza Josef, Kučera Josef, Nič Michal, Suchý Adam, Venclák Matěj a Tancoš Miroslav, si tímto vítězstvím zajistili postup do krajského kola. Nejlepším hráčem domácích byl vyhlášen Josef Kučera.

O týden později se mezi sebou utkala družstva dívek. Stejný počet týmů i herní systém. Děvčata: 6.A-Gabrišová Olga, Myšáková Kateřina, Svobodová Karolína, Habasová Radka; 6.B-Horváthová Eva, Horváthová Natálie, Hrubá Aneta a Šrejberová Renata, nezopakovala skvělý výkon chlapců a obsadila celkové 5. místo. Aneta Hrubá se stala nejlepší hráčkou naší školy. Po zásluze postupuje do krajského kola družstvo ZŠ V. Hejny v Červeném Kostelci.

Všechna družstva, nejlepší hráčky a hráči z každé školy obdrželi diplomy. První tři nejlepší týmy dostaly věcné ceny a sladkou odměnu.

Všem děkuji za reprezentaci školy a těším se zase za rok J

Mgr. Monika Sloupenská

                      P1070375.JPG              P1070379.JPG

                                                   P1070738.JPG               

Zpět

Webové stránky vytvořil Acceler