21. února 2014

Dne 19.února proběhlo školní kolo recitační soutěže v I. a II.kategorii. V kategorii I se na 1.místě umístily dvě žákyně Anna Slavíková a Viktorie Cvrčková, které postupují do okresního kola v Náchodě. Na druhém místě se umístily Libuše Betášová a Michala Šrejberová a na třetím místě skončili Anna Rejnková a Martin Žáček.

V kategorii II. se na prvním místě umístili žáci Marie Mádlová a Jan Pelán, kteří postupují do okresního kola v Náchodě. Na druhém místě byli žáci Jan Slavík a Miriam Legézová, na třetím místě skončily Melánie Jirásková a Michal Krulich.

Všem recitátoům děkujeme za účast a učitelkám prvního stupně děkuji za přípravu žáků na recitační soutěž. Reprezentantům školy přejeme v okresním kole mnoho úspěchů.