Masarykova základní škola

Broumov, Komenského 312, okres Náchod

Kalendář akcí

Odstraňujeme bariéry

15. dubna 2014

VYBÍJENÁ- okresní finále

1.4. a 8.4.2014

Již potřetí pořádala naše škola okresní finále turnaje ve vybíjené (kategorie II – 4.-5.tř.), dříve známé pod názvem Preventan Cup. V kategorii A, kde mohou soutěžit nejen chlapci, ale také dívky se přihlásil rekordní počet družstev. V konkurenci 11 týmů nás 1.4.2014 reprezentovali za 5.A-Pelán Jan, Machek Matyáš, Hencl Tomáš, Jukl David, 5.B- Habas Ivan, Maršalka Martin, Kadlec Dan, 4.A-Slavík Jan, Bartoš Matěj,  4.B-Koblása David a Meisner Pavel. Hrálo se ve dvou skupinách systémem „každý s každým“ a podle pořadí ze skupiny se bojovalo dále o umístění.  Kluci bojovali a nakonec obsadili celkové 8. místo. Nejlepším hráčem z naší školy byl vyhlášen Ivan Habas (5.B). Celkovým vítězem a postupujícím do krajského kola se stalo družstvo ze ZŠ Komenského Nové Město nad Metují.

V kategorii B, která je pouze pro dívky se 8.4.2014 utkala 4 družstva. Turnaj se hrál dvoukolově a na krásném 3. místě skončila naše děvčata z 5.A-Házová Nikola, Dvořáková Kristýna, Jirásková Melánie, Tancošová Anna, Karásková Eva, Thérová Petra, Hrubá Vlasta, Šikutová Dorotka, 5.B-Freiwaldová Anna, Demeterová Natálie, Balínová Barbora, 4.A- Hejzlarová Eliška a Packová Kateřina. Nejlepšími hráčkami se staly Jirásková Melánie (5.A) a Freiwaldová Anna (5.B). Postupující školou do krajského kola se po zásluze bez jediné porážky  stala ZŠ Hradební Broumov.

Všechna družstva, nejlepší hráči a hráčky dané školy obdrželi diplomy, první tři nejlepší týmy věcné ceny.  Všem děkuji za reprezentaci školy a těším se zase za rok.

Mgr. Monika Sloupenská

 

 

 

Zpět

Webové stránky vytvořil Acceler