13. června 2019

V úterý 11. 6. 2019 se uskutečnilo obvodní kolo lehkoatletických disciplín školních družin. Celkem se zúčastnilo 5 družin s 85 závodníky. Děti bojovaly a předvedly spoustu sportovních výkonů i v tak parném dni.
        Od roku 2017 naše školní družina při Masarykově ZŠ uděluje svému nejúspěšnějšímu sportovci putovní pohár. V roce 2017 ho získala teprve sedmiletá Barbora Vaňková z 1. třídy, v loňském roce se o něj podělili hned dva naši úspěšní sportovci Terka Freiwaldová a Jakub Hašek a letos Terka Freiwaldová ze 4. třídy zopakovala své výkony, stala se opět naší nejúspěšnější sportovkyní, obsadila totiž ve všech 4 disciplínách (běh na 50m, vytrvalostní běh, skok daleký, hod kriketovým míčkem) první místo. Proto bude putovní pohár opět celý rok stát na jejím psacím stole. Blahopřejeme.
                                                                                                                               G. Teichmanová