Úvod>Pro rodiče>Naši žáci

Zde bychom chtěli psát o našich úspěšných žácích.

Dnes bych vám chtěla představit Libušku Betášovou. Je to žákyně 5.třídy, která je kamarádská, má pozitivní vztah ke škole a nezalekne se žádné vědomostní ani sportovní aktivity.  A proč ji představujeme? Protože je ukázkou výborného žáka, který si plní nejen svoje školní povinnosti, ale má i celou řadu  mimoškolních aktivit. A také proto, že při letošním testování České školní inspekce dosáhla nejlepších výsledků v testech z Českého jazyka - tedy 100 % úspěšnost a v Angličtině měla 96 % úspěšnost. To značí, že se výborně připravuje po celou dobu docházky do naší školy, a také je to známkou toho, že má skvělé pedagogické vedení ze strany třídní učitelky paní Petry Haškové i ostatních pedagogů. Dokladem jejích schopností a vědomostí je i to, že při přijímacích zkouškách na víceletá gymnázia měla vždy vynikající výsledky. Libuška od září nastoupí na Gymnázium Broumov a my jsme hrdí na to, že broumovské gymnázium bude mít skvělou studentku, která je z naší školy. Držíme jí i jejím rodičům palce, ať vše zvládne.

Soubory ke stažení: