Vánoční dílny

22. listopadu 2018

Úvod > Novinky>Škola pro všechny

08. ledna 2019

Letos se našeho zájezdu zúčastnilo 33 žáků, z toho 21 mladších 12-ti let a 12 starších 12-ti let.

Do Krkonoš jsme odjeli v neděli 16. prosince a sněhu jsme měli opravdu dost. Po příjezdu do Pece pod Sněžkou jsme vyšlapali k chatě - což byl dost náročný výstup - naštěstí nás pan řidič dovezl až na točnu k Javoru.

Celý týden jsme lyžovali na sjezdovkách po celém areálu, ve středu jsme byli na procházce po okolí spojené s plněním různých úkolů, ale moc jsme toho bohužel neviděli, protože hory pokrývala hustá mlha.

Všichni jsme si užívali pobyt na čerstvém vzduchu, lyžovali, jak to jen šlo, a bylo nám spolu opravdu dobře.

Celý lyžařský zájezd se nám velmi vydařil a my děkujeme všem zúčastněným za fajn atmosféru, legraci a úžasnou pohodu, kterou nám na chatě, při lyžování i o večerech vytvořili. Někteří si našli nové kamarády a věřím, že se všichni cítili tak dobře, jako my.

Tak všem moc díky za krásný, kamarádský a skvělý týden  před Vánocemi a my už se těšíme na příští rok.

R. Veselá, S. Macková,  V. Valešová, J. Voborník, D. Pancner