Masarykova základní škola

Broumov, Komenského 312, okres Náchod

Kalendář akcí

Duatlon Tomáše Slavaty

09. května 2018

Den s Lesy ČR

09. května 2018

Všechny Akce

Odstraňujeme bariéry

03. listopadu 2015

Každoročně se žáci naší školy účastní Logické olympiády. V letošním roce se žáci zapojili do kategorií A1- tedy žáci prvních tříd a kategorii A- žáci 2.až 5.tříd. Celkem se v Kategorii A1 (1. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 1338 řešitelů, z toho v Královéhradeckém kraji pouze 56 řešitelů.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

6.

52.-78.

Hašek, Jakub

1.B

91.07

95.22

 

2.

10.

150.-162.

Betášová, Anna

1.B

83.93

88.42

 

3.

17.

316.-326.

Hašek, Antonín

1.B

71.43

76.08

 

4.

22.-23.

404.-449.

Bartoňová, Hana

1.B

61.61

68.20

 

5.

33.

735.-758.

Freiwaldova, Tereza

1.A

42.86

44.28

 

 

-

-

-

Freiwald, Tomáš

1.A

-

   

 Prvňáčkům moc děkujeme za zapojení a gratulujeme ke skvělým výsledkům.

Celkem se v Kategorii A (2.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 13330 řešitelů, z toho v Královéhradeckém kraji 510 řešitelů.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

19.-21.

693.-743.

Bartoňová, Jana

4.A

96.27

94.62

krajský semifinalista

2.

28.-50.

933.-1000.

Slavíková, Anna

5. A

92.55

92.76

krajský semifinalista

3.

65.-68.

1855.-1964.

Teichman, Miloš

5.A

87.16

85.68

 

4.

70.-73.

2042.-2131.

Lukašáková, Klára

4.A.

86.18

84.35

 

5.

79.-86.

2366.-2498.

Betášová, Libuše

4.A

84.02

81.76

 

6.

87.-93.

2499.-2645.

Lehotská, Julie

5. A

82.55

80.71

 

7.

133.-142.

3535.-3728.

Házová, Sára

3.A

73.24

72.76

 

8.-9.

153.-155.

4012.-4158.

Sadova, Eliska

3.A

70.00

69.36

 

8.-9.

153.-155.

4012.-4158.

Staněk, Jiří

5.B.

70.00

69.36

 

10.

156.-164.

4159.-4331.

Hašek, Martin

2.A

68.82

68.16

 

11.

178.-191.

4562.-4813.

Bardel, Sebastian

5.B

64.02

64.84

 

12.-13.

192.-207.

4814.-5061.

Petřík, Jan

5.B

61.08

62.97

 

12.-13.

192.-207.

4814.-5061.

Žáček, Martin

5.A

61.08

62.97

 

14.

216.-221.

5224.-5405.

Fulka, Adam

5.A

57.35

60.14

 

15.

231.-235.

5611.-5837.

Brutovská, Adéla

3.A

54.51

57.07

 

16.

236.-249.

5838.-6131.

Pelán, Maxmilián

5A

52.65

55.11

 

17.-18.

274.-288.

6679.-6878.

Hůlková, Klárka

2.B

45.10

49.16

 

17.-18.

274.-288.

6679.-6878.

Machková, Eliška

3.A

45.10

49.16

 

19.

334.-344.

8129.-8382.

Trenčanská, Kateřina

3.A

33.73

38.08

 

20.

345.-350.

8383.-8558.

Cvrčková, Viktorie

5.B.

32.06

36.46

 

21.

393.-401.

9794.-9976.

Krupička, Matouš

3.A

22.35

25.85

 
 

Šrejberová, Michala

5.B

-

-

 

 

-

-

-

Jirásek, Petr

2.b

-

-

 

-

-

-

Kořízek, Jan

5.a

-

-

 

-

-

-

Sobol, Miroslav

2.B

-

-

 

 

Do krajského semifinále z naší školy postupují Jana Bartoňová a Anna Slavíková. Gratulujeme.

     IMG_3141.JPG   IMG_3143.JPG

     IMG_3146.JPG    IMG_3148.JPG

                                           IMG_3152.JPG 

Zpět

Webové stránky vytvořil Acceler