Masarykova základní škola

Broumov, Komenského 312, okres Náchod

Kalendář akcí

Vánoční dílny

22. listopadu 2018

Jedeme na hory

20. srpna 2018

Všechny Akce

Odstraňujeme bariéry

24. března 2017

Cesta broumovskými zahradami a parky

v sobotu  22. dubna 2017 – oslava Dne Země v Broumově

V sobotu odpoledne 22. dubna 2017 si udělejte čas a vydejte se s námi na procházku broumovskými parky a zahradami. Oslavíme společně Den Země v Broumově.

Start je v parku Alejka od 13:00–14:30 hodin. Přímo v parku Alejka můžete navštívit dvě stanoviště – proč vůbec slavíme Den Země a jak nakládat s odpady a správně je třídit s námi proberou pracovnice z odboru životního prostředí MěÚ Broumov a  návštěvním řádem parku Alejka nás provede Městská policie. Z Alejky se projdete do klášterní zahrady. V kreativním výtvarném workshopu připraveném Vzdělávacím a kulturním centrem Klášter Broumov se pokusí děti o návrh vlastního loga CHKO Broumovsko. Cesta dále povede do Schrollova parku, v němž odbor dopravy MěÚ Broumov a společnosti BESIP a EDUMED s. r. o. představí svoji činnost. Odtud už je to jen pár kroků do Naší Zahrady Ulity a Masarykovy základní školy. Zde se budete moci jednak v recepci Ulity občerstvit, ale také si na zahradě vyzkoušet skákací hrad a další sportovní hry společnosti ELEKTROWIN a. s. a DDM Ulita Broumov. Kdo projde ekostezkou v Naší Zahradě, získá popis další cesty do Olivětína. Na hřišti v Olivětíně předvedou svoji techniku v akci hasiči JSDH Broumov. Putování s námi můžete zakončit ve školní zahradě Masarykovy ZŠ v Olivětíně.

Všichni „cestovatelé“, kteří dojdou až do tohoto cíle, obdrží drobné odměny a budou pozváni ke společnému opékání buřtíků. Od 16:30 h zahraje broumovská hudební skupina VIVIAN.

Oslavte Den Země společně s námi, těšíme se na vás.

Pořadatelé:                Město Broumov, DDM Ulita Broumov, Městský úřad v Broumově – odbor životního prostředí, odbor dopravy, Kultura a Infocentrum, Městská policie,  VKCB, Masarykova základní škola Broumov

Partneři:                     BESIP, EDUMED s. r. o., JSDH Broumov, ELEKTROWIN a. s,
CHKO Broumovsko, TS města Broumov, Rodiče olivětínským
dětem, z. s.

Soubory ke stažení:

Zpět

Webové stránky vytvořil Acceler