18. června 2019

Masarykova základní škola Broumov se zúčastnila v pondělí 3. 6. 2019 v Náchodě Okresního kola v „Barevném minivolejbale“. Letošní rok se hrála žlutá a oranžová kategorie pro děti, které se volejbalu nevěnují celoročně. Škola na turnaj vyslala dva týmy ve žluté kategorii a dva týmy v oranžové kategorii. Ve žluté kategorii byl tým "A" složen z dětí ze 2. A a tým "B" ze 2.B. Tým "A" v základní skupině jednou vyhrál a třikrát prohrál a skončil na 4. místě . Ve skupině o 10. -12. místo také jednou vyhrál a jednou prohrál a obsadil 11. místo z 15 týmů. Týmu "B" se dařilo více a základní skupinu vyhrál, když všechny týmy porazil. Ve skupině o 1. -3. místo oba zápasy prohrál a obsadil pro nás krásné 3. místo.

V oranžové kategorii za tým "A" hrály děti ze 3.A a za tým "B" děti ze 3.B. Zde byl úspěšnější tým A. V základní skupině všechny týmy porazil a zahrál si o 1.-4. místo. Zde jednou vyhrál a dvakrát prohrál a obsadil krásné 3. místo. Tým B v základní skupině porazil pouze jednoho soupeře a dvakrát byl poražen. Ve skupině o 9. -12. místo také odešel třikrát poražen a obsadil celkové 12. místo ze 16 týmů.