Úvod>Adopce na dálku

Vážení přátelé,

v minulých dnech jsme obdrželi od Diecézní Charity v Hradci Králové oznámení, že námi podporovaná indická žákyně Ashwini Kumari ukončila vysokoškolské bakalářské studium a našla si práci ve vystudovaném oboru. Z toho důvodu byla z projektu Adopce na dálku vyřazena. Jsme moc rádi, že vaše a naše podpora jí pomohla k úspěšnému ukončení studia.

Z dopisu cituji: " Přijměte od nás upřímné poděkování, že jste dokázali otevřít srdce a nabídnout pomoc chudému dítěti v Indii. Byli jste mezi těmi, kteří zareagovali a podali pomocnou ruku. Děkujeme za Vaši podporu a opravdu si velmi vážíme toho, že jste podporovali dívku ve vzdělání.Věříme, že co dívka v dětství obdržela, to v dopělosti předá dál."

I my moc děkujeme za pomoc všem rodičům a žákům, kteří po malých částkách získali každoročně potřebný příspěvek a mohli tak pomoci tam, kde je to potřeba.

Uvědomujeme si, že dětí, které potřebují pomoci ve vzdělání, je na světě velká spousta. Proto i nadále budeme finančně podporovat další indickou dívku - Cheryl Peters, která studuje na Konvent High school, Hubli. Věříme, že i ona díky vaší a naší pomoci úspěšně ukončí studium, a rozšíří řadu vzdělaných žen v Indii.

V.Humlová

Soubory ke stažení: